O mnie

Może coś o mnie?
 

Rozpoczynając przygodę blogową należało by się raczej przedstawić. Zwą mnie Gracjan- tak się też przedstawiam bo jak miałbym inaczej? Mam niestety już 19 lat i ciągle się starzeję- jak każdy. Mieszkam w Białymstoku choć urodziłem się w Gdańsku. Uczęszczam często do technikum- już niebawem czeka na mnie matura.

Kim jestem? Ludzie mówią, że czasami za dużo myślę, że filozofuję. Niestety do tych cech brakuje mi baaardzo dużo. Odpowiadam z przekąsem, że tylko logicznie myślę. Analizuję wszystko- np. jadąc autobusem do szkoły "prześwietlam" każdego kto wchodzi, kto wychodzi na przystanku. Co może mieć w torbie? O czym może myśleć? Uwielbiam odgadywać zachowania ludzi zanim oni sami zaczną je ukazywać. Mówią mi, że mógłbym pracować jako detektyw i kto wie- może właśnie tą drogą dążę? Obserwować zachowania ludzkie lub też nieludzkie to jest coś! Czas pokaże. Nie mam rodzeństwa i to był i jest ogromny minus mojego dzieciństwa i życia teraźniejszego. Ale cóż poradzić, trzeba lecieć z wiatrem.
Uwielbiam robić zdjęcia, które z czasem będę je tu umieszczał choć bardziej mnie interesuje filmowanie. Muzyka obecna jest ze mną praktycznie zawsze.

Co można byłoby więcej o mnie powiedzieć? Tego się raczej dowiecie czytając kolejne posty, na które zapraszam.

Co będzie tematem przewodnim? 

Przemyślenia, rozważania, analizy. Wszystko to, co chciałbym komuś powiedzieć a nie mogę.
Oczywiście nie zabraknie zdjęć, które będą szły w parze z tekstem.

post z dnia 02.11.2014r.
----------------------------------------
 

Jestem na zblogowani.pl

zBLOGowani.pl

Łączna liczba wyświetleń

Online